Кількість
|
Вартість
|
||
|
Телескоп з діаметром об'єктива 76 мм призначений для підлітків та початківців любителів астрономії. Ця модель покаже вам сотні деталей на Місяці, екваторіальні смуги на Юпітері та його супутники, кільця Сатурна. Ви зможете побачити фази Венери, Марс, Уран та Нептун, виявити яскраві комети. Крім того, цей телескоп дозволяє спостерігати десятки розсіяних та кулястих зіркових скупчень, дифузних та планетарних туманностей, найяскравіші галактики.
Максимальне корисне збільшення (МП) визначається законами оптики і для цієї моделі телескопа становить 152 крат. Проте слід звернути увагу, що таке збільшення можна досягти лише за умови використання високоякісних окулярів для спостережень астрономічних об'єктів, що знаходяться високо над горизонтом та в ідеальних атмосферних умовах.
Цей телескоп має світлосилу 9, що робить його досить універсальним оптичним приладом. Він підійде як для астрофотографії, так і для візуальних спостережень різних астрономічних об'єктів. При цьому ця модель не так вимоглива до якості аксесуарів, як її більш світлосильні соратники.
Рефлектор Ньютона - це найпоширеніша серед досвідчених астрономів дзеркальна конструкція телескопа, завдяки якій ви отримуєте потужний інструмент за більш доступні кошти. Рефлектор Ньютона не має хроматизму, притаманного лінзовим телескопам, і достатньо добре підходить як для візуальних спостережень на будь-яких доступних збільшеннях, так і для астрономічної фотографії. До недоліків рефлекторів Ньютона можна віднести значні розміри та незручність спостереження наземних об'єктів.
Цей телескоп у базовій комплектації дозволяє бачити повністю пряме зображення. Саме таким чином ми спостерігаємо в бінокль або трубу. Така орієнтація зображення найбільш сприятлива для маленьких дітей та абсолютних новачків у астрономії.
Екваторіальне монтування — найбільш сучасний тип монтажу телескопа, завдяки якому ви отримуєте максимальний комфорт при пошуку та спостереженні астрономічних об'єктів. Саме такий монтаж необхідний для отримання якісних астрономічних фотографій. Одна з осей екваторіального монтування встановлюється паралельно осі обертання Землі, тому достатньо обертати телескоп лише навколо цієї осі, щоб небесний об'єкт постійно залишався в полі зору.