Шановний, покупець!
Будь ласка, перед купівлею товару уважно прочитайте Угоду користувача з Інтернет-магазином outfitter.in.ua

Цей текст є Угодою користувача між Інтернет-магазином outfitter.in.ua, що іменується надалі "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі "Покупець", і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину outfitter.in.ua

1. Основні положення

1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою.

1.3 До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.

1.5 Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

2. Інформація про товари

2.1 Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2 Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (за телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з погляду Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4 Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5 У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6 Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1 Замовлення приймаються через Інтернет-магазин і офіційні сторінки в соціальних мережах.

3.2 Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину і наявний в наявності. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене за телефоном, електронною поштою або через месенджери, а також оформлене самостійно на сайті.

3.3 При відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону, через електронну пошту або інші засоби комунікації).

3.4 При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5 Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка і передача товару Покупцеві

4.1 Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється транспортними компаніями.

4.2 Відправлення і доставка замовленого товару здійснюється в обумовлені з Покупцем терміни. У суботу, неділю та офіційно визнані свята відправка товару не здійснюється.

4.3 На придбаний товар Покупцеві надаються такі документи:

товарний чек або видаткова накладна (надсилається через електронну пошту або інші засоби комунікації), транспортна накладна (видається кур'єрською службою під час доставки).

4.4 Весь товар, що передається Покупцеві транспортною компанією, страхується на 100% його вартості в Інтернет-магазині.

4.5 Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або співробітника транспортної компанії в пункті видачі провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом і комплектністю товару.

4.6 У разі пошкодження товару під час транспортування, часткової втрати місць або нестачі всередині пакування Покупець зобов'язаний під час отримання в присутності представника транспортної компанії скласти Акт приймання передачі та Претензію для компенсації вартості пошкодженого або загубленого товару.

4.7 Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.8 При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

5. Оплата замовлення

5.1 Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур'єрською службою в національній валюті України.

5.2 Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3 При не надходженні грошових коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.4 Відправка великогабаритного або дорогого товару, здійснюється за частковою передоплатою в розмірі 10-ти %.

6. Порядок повернення товару належної якості

Всі процедури заміни або повернення товару в нашому інтернет-магазині відбуваються відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"

6.1 Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур'єра або в пункті видачі.

6.2 Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Покупець має право обміняти товар належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі. Обміну підлягає товар належної якості, якщо: товар не використовували, він не має слідів використання (подряпин, потертостей), збережено повну комплектацію, не порушено цілісність паковання, збережено товарний чек або видаткову накладну чи транспортну накладну. Обміну та поверненню не підлягають: товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані; товари для особистої гігієни відповідно до додатка №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172.

Покупець зобов'язаний докласти копію свого паспорта стор.1,2,11.

6.3 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.4 При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю та вивезенням товару від Покупця, не пізніше, ніж через десять днів з дня одержання Інтернет-магазином товару належної якості, що повертається Покупцем.

6.5 Якщо повертається товар, що постачався з подарунком* за умовами будь-якої акції в інтернет-магазині, то такий товар повертається виключно разом з подарунком, при цьому на подарунок поширюються всі ті самі правила повернення, що й на основний товар (не використовувався, не має слідів використання (подряпин, потертостей), збережено повну комплектацію, не порушено цілісність пакування і т.д.). У разі недотримання правил повернення товару для подарунка, подарунок повертається покупцеві, а з суми коштів, що повертаються, за основний товар віднімається роздрібна вартість подарунка на момент повернення грошових коштів.

*під подарунком мається на увазі продаж товару за 1 грн

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

7.1 На 100% товарів в Інтернет-магазині outfitter.in.ua поширюється гарантія від виробника від 14 днів до 3-х років в залежності від Бренду, що підтримується Інтернет-магазином і компаніями виробниками продукції. Протягом даного терміну, в разі виявлення в товарі прихованого браку, Покупець має право на безоплатне усунення недоліків, відповідне зменшення купівельної ціни, заміни на товар аналогічної моделі або на будь-який інший товар з відповідним перерахунком купівельної ціни в установленому Законом України "Про захист прав споживачів" порядку.

7.2 Повернення товару за гарантією або з прихованими дефектами в Інтернет-магазин проводиться за рахунок покупця.

7.3 На товари зі слідами механічний ушкоджень, а також на товари, які були пошкоджені внаслідок їх неправильної експлуатації гарантія не поширюється.

7.4 Гарантія не поширюється на подарунок*, який йде до основного товару за умовами проведення будь-яких акцій в інтернет магазині

*під подарунком мається на увазі продаж товару за 1 грн

8. Відповідальність

8.1. Усі послуги, що надаються Інтернет-магазином, надаються за принципом "як є". Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки в роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), спричинені соціальними та природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

8.2 Інтернет-магазин не гарантує точності та повноти матеріалів щодо товару, що надаються на цьому сайті. Інтернет-магазин у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них товари та ціни.

8.3 Інтернет-магазин не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за товар.

8.4 Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин.

9. Конфіденційність

9.1 Інтернет-магазин зберігає всю інформацію про замовлення та дані Покупця і зобов'язується не розголошувати її. Інтернет-магазин зобов'язується не поширювати конфіденційну інформацію про будь-які дані Покупця без його на те згоди, за винятком випадків, обумовлених в угоді або інших випадків, передбачених чинним законодавством. 

9.2 Персональні дані клієнта обробляються автоматично і зберігаються в базі даних відповідно до положення закону "Про захист персональних даних". Роблячи замовлення, Ви даєте згоду на отримання інформаційних матеріалів від нас і наших партнерів.

9.3 Інтернет-магазин має право на надання персональних даних клієнтів своїм партнерам в рекламних і промоційних цілях з дотриманням вимог, зазначених у положеннях закону "Про захист персональних даних", а також, операторам мобільного зв'язку (тільки номери мобільних телефонів) для здійснення відправки смс з інформуванням клієнтів про статус замовлення.

9.4 Кожен Покупець зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних.

10. Інше

10.1 Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

10.2 Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.